Swim Spas

Jacuzzi® Swim Spa je ideální pro ty, kdo chtějí zůstat ve formě nebo do tréninkového režimu přidat posilování na vodní bázi či aerobní cvičení.

Jacuzzi® Swim Spa vyžaduje v porovnání s bazénem ve vašem domě nebo na zahradě mnohem méně místa, a přitom poskytuje i těm nejsilnějším plavcůmfantastický zážitek z plavání po celý rok.

K dispozici jsou dvě kolekce Jacuzzi® Swim Spa: PowerPro™ a PowerActive™.

Vyberte si dokonalé swim spa

Vyberte si dokonalé swim spa
Máte problém se rozhodnout, která vířivka Jacuzzi® Swim Spa je pro vás ta pravá?
Odpovězte na několik jednoduchých otázek a my vám pomůžeme vybrat si Swim Spa během několika minut. Máme širokou škálu produktů, které vyhovují všem vašim požadavkům, ať už se jedná o relaxaci, hydroterapii, společenský život nebo fitness – pomůžeme vám vybrat ten pravý produkt Jacuzzi® ještě dnes.

PowerPro™

Kolekce Jacuzzi® PowerPro™ kombinuje nejlepší vodní technologii s terapeutickou sílou proudů Jacuzzi® PowerPro®, a je tak zárukou nejlepších plaveckých výkonů na trhu.

PowerActive™

Kolekce Jacuzzi® PowerActive™ je ideální pro vodní fitness a rodinnou zábavu; kombinuje sílu vodního tréninku s možností zábavy celoročního bazénu.

PowerPlay™

Jacuzzi® Swim Spa PowerPlay™ je jedinečný a nabízí dvě funkce v jedné. Jako bazén Swim Spa je ideální pro trénink ve vaší domácí zahradě díky kompaktním rozměrům. A jako vířivka je díky velkým rozměrům a ergonomickým a pohodlným osmi sedadlům ideální pro relaxaci s rodinou a přáteli.