Hotelový sektor a smlouva

Hotelový sektor a wellness představují vítěznou kombinaci a dokonalost značky Jacuzzi® spolu s potěšením z výhod našich produktů zvyšuje a zesiluje spokojenost vašich hostů po celou dobu jejich návštěvy.

Produkty i procedury Jacuzzi® jsou inspirovány maximálním pochopením smyslu wellness a nabízejí vašim klientům jedinečný zážitek. Uzavření partnerství se společností Jacuzzi® je zárukou úspěchu díky zájmu nových typů klientů, vyšší míry obsazenosti a možnosti účtovat příplatek.

Případ klienta

Komerční produkt

Wellness ve vašem…

Případ klienta

Od jednotlivých instalací až po více instalací na jednom místě nebo na mnoha místech či sdílených wellness zónách, společnost Jacuzzi® si za dlouhá léta vytvořila působivý seznam klientů. Zde najdete nejen případ klienta, který důvěřoval wellness řešením Jacuzzi®, ale přečtete si i případové studie našich úspěchů.

Ohlasy našich zákazníků

Naše případové studie nabízejí skutečné příběhy našich zákazníků o začlenění vířivky do jejich podnikání takovým způsobem, který jim umožnil růst a zajistil významnou návratnost investic.

Komerční produkt

Komerční produkty Jacuzzi® poskytují wellness řešení, která jsou pro vaše hosty zárukou maximálního zážitku z luxusu a wellness. Celá řada komerčních produktů je navržena pro intenzivní používání a nabízí řešení jak pro jednotlivé instalace, tak pro sdílené wellness zóny.

Vířivky

Vybavení SPA určená pro hotelový sektor jsou dokonalým prostorem ke sdílení chvíle wellness, společné zábavy a uvolnění mysli.

Sauny

Exkluzivní materiály, inovativní design a vynikající výkony uspokojí všechny požadavky profesionálních uživatelů.

Wellness ve vašem…

Komerční řešení Jacuzzi® by mohla pomoci vašemu hotelu, prázdninovému parku nebo lázním změnit se v místo celkového omlazení a regenerace a poskytnout vašim hostům jedinečný a nezapomenutelný zážitek.
Objevte wellness ve vašem …

Zdravotní lázně

Investice do vířivky Jacuzzi® ve vašich lázeňských službách je zárukou, že vašim hostům poskytne nejen wellness, ale také jedinečný a nezapomenutelný zážitek.

Hotel

Prestiž wellness procedur z komerčních produktů Jacuzzi® zvyšuje požitek z pobytu v hotelu a přináší jedinečný a nezapomenutelný zážitek pro hosty.

Prázdninové parky

Ušijeme pro vaše podnikání řešení na míru, které přinese vašim hostům ještě větší pohodu, stejně jako nezapomenutelný zážitek.