Koupelna Jacuzzi®

Kolekce koupelen, inspirovaná osobní pohodou, je vyrobena speciálně pro interiér.
Koupelnová řešení Jacuzzi® nabízejí osobní a jedinečné zážitky, které vás naučí potěšení z péče o své tělo. Ať už hledáte jakékoli pohodlí, kolekce koupelen Jacuzzi® je připravena ho nabídnout díky možnosti výběru pro vás ideálního produktu z různých kategorií van nebo sprch.

Vířivé vany

Výhodou kolekce Swirlpool ® je, že si můžete užívat koupel tak dlouho, jak chcete, aniž byste neustále přidávali horkou vodu.

Non Whirlpool Baths

The Jacuzzi® Non Jetted Bath range offers a choice of models designed to be positioned in the center of the room, in which you can take pleasure in the ritual of bathing.

Whirlpool Baths

The whirlpool baths are the emblem of the brand, the original invention that began the Jacuzzi® world.

Nové verze

Tato část je určena pro nové verze Jacuzzi®.
Budeme vás informovat o nejnovějších produktech, které jsme uvedli na trh.

Řada Essentials

Řada Essentials nabízí zážitek z dokonalého wellness všem bez rozdílu. Minimalistický design splňuje požadavek všestrannosti a účinnosti pravé originální hydroterapie.

Sprchy

Multifunkční sprcha Jacuzzi® je opravdu speciální místo, kde je postaráno o každý aspekt a věnována maximální pozornost každému detailu.

Koupelna

Vany se vzduchovými bublinkami Jacuzzi® poskytují jedinečný wellness zážitek, který je dobrý pro tělo, regeneruje tkáně, zlepšuje pružnost a pevnost.